Safewell 17EF Mini Wall-in Style Digital Kodi Electronic Metal çeliku Box Safe Case

Safewell 17EF Mini Wall-in Style Digital Kodi Electronic Metal çeliku Box Safe Case

Përshkrim i shkurtër:

17EF SERIES Dizajn unik dhe ngjyra tërheqëse e bën 17EF popullarizuara në mesin e fëmijëve dhe grave, ajo është ideal për shtëpi dhe përdorimin e zyrës apo duke udhëtuar për të ruajtur gjërat e vlefshme, dhe të holla. Në dispozicion në një zgjedhje e zezë, ngjyrë bezhë, vjollcë, rozë, blu dhe kështu me radhë.


 • Vendndodhja: Ningbo, China
 • Incoterm: FOB, CIF
 • Pagesës: T / T, L / C
 • Kohë për dorëzim: 30 ditë
 • Detail Product

  Profili i kompanisë

  Produkt Tags

  17EF SERIES Dizajn unik dhe ngjyra tërheqëse e bën 17EF popullarizuara në mesin e fëmijëve dhe grave, ajo është ideal për shtëpi dhe përdorimin e zyrës apo duke udhëtuar për të ruajtur gjërat e vlefshme, dhe të holla. Në dispozicion në një zgjedhje e zezë, ngjyrë bezhë, vjollcë, rozë, blu dhe kështu me radhë.

  Safe elektronike:
  Open & Close me kodin 3-8 shifror.
  Dritat 3 tregues (jeshile, e kuqe dhe të verdhë), tregojnë hapur, bateri të ulët dhe paralajmërim.
  Përdorni çelësin për të hapur dhe të mbyllur me një sistem solenoid.
  Një mënyrë mbyllje bulonat. (2 bolts withΦ13.5mm) Bolt
  Ndryshoni kodin e lehtë me butonin reset.
  Furnizimit çelësin refuzo për përdorim të jashtëzakonshme.
  Përfshijnë mbrojtës qilim fl oor.
  Run në 4 × bateri 1.5V AA.
  Vrimat e para-shpuar në fund dhe mbrapa (fxings përfshirë)

  Hotel sigurt:
  Electronic lock kombinim me ekran me dukshmeri te larte mundësuar nga bateri AA 4 x1.5V
  gjerë të mjaftueshme për të akomoduar më 15 "kompjuterët laptop (për 23W Size)
  Vizitor programmble 3 ose 6 shifror kodin PIN nëpërmjet automatik funksion kodin reset kur dera është e hapur
  motorizuara mbyllje bulonave të hapur derën automatikisht pas hyrjes kodin e duhur PIN
  Mbrapsht -up kodin kyç dhe menaxher mjeshtër në rast të bllokohet nga (furnizuar me 2 çelësat)
  100 Event Auditimit Trail regjistrimit identitetin e plotë të përdoruesit të autorizuar (të dhënat e dy të hapet dhe mbyllet)
  ngurta 20mm çelik motorizuara mbyllje bulonave për sigurinë shtesë
  kartë krediti shpullë lock-hapur kasafortën me vet kartën tuaj të kreditit (mos jam seri)
  I përshtatshëm për FL oor ose fxing mur (bolts përfshirë)

  Safe Fireproof:
  Siguria Dual (Kërkon kod dixhital & Key)
  ekran LCD (data programueshëm dhe kohë)
  kryesore dhe Access Combination
  madhësive të ndryshme për zgjedhjen e
  mbrojtjes nga zjarri (deri në 1 orë)
  furnizohen 3 Çelësat chromed
  Mbrojtjen e vjedhjes (Dead Mbyllje Bolts)

  Fireproof Gun Safe:
  i qëndrueshëm ndaj zjarrit për 60 minuta deri në 1400 F
  jashtëm ngjitur çeliku të ngurta varet rrip të lejojë mbrojtjen e plotë freboard
  Shtuar shtresë e freboard prapa dyerve të çelikut të përforcuar dhe trupin të sigurt.
  Door nxjerrje zgjeron kur të ekspozuar ndaj nxehtësisë për të mbrojtur kundër zjarrit dhe tymi.
  Standardet California DD
  3-rruga e sistemit mbyllje me 1 "mbyllje bulonave
  12-matës trupi çeliku e ndërtimit të bëra nga Ngjitur robotically
  hardplate rezistente stërvitja mbrojtjen pikat kritike
  mekanizëm të ri-dollap me kyç për sigurinë më të lartë
  tabs Anti-kureshtje të punuar së bashku me komponentin tjetër të sigurt të sigurisë për të penguar kureshtje sulmet
  para-shpuar për spirancë kit
  sistemi i alarmit. Në qoftë se e sigurt është ngatërruar me, alarmi do të shëndosha për 20 sekonda

  Gun Rasti:
  lock Flat kyç furnizohen me dy çelësat
  Programmable 3-numri lock mekanike
  rast Slim-line projektuar çeliku rrëshqet në një çantë, në një vend makinë ose në bagazhin tuaj për sigurinë e shtuar dhe paqen e mendjes;
  Shkumë brendshme mbron përmbajtjen gjatë tranzitit
  të qëndrueshme të ndërtimit çeliku të ngurta
  California DOJ miratuar pistoletë sigurt
  16-matës të ndërtimit çeliku
  Tamper-provë, pranverë-ngarkuar dyer
  flokët elektronike të lejojë për 4 kombinim shifror, me refuzo manual kyç.
  Biometrike të sigurojë të shpejtë të përshtatshëm qasje
  Audio dhe LED të ulët bateri paralajmërim
  mënyrën Opsional slient

  kuti Key:

  Kutia kryesore përmban një kabinet goditje të stilit që e bën organizimin çelësi lehtë dhe i përshtatshëm.
  Brenda kabinetit ofruar rreshtave të ndryshme të grepa numëruara me një ndarës varet siguron hapësirë për më shumë ruajtje kyçe.
  Kasaforta ka dy ose katër vrima para-shpuar dhe fxings përfshira.
  Muret e sigurt dhe dera janë ndërtuar prej 0.8mm çeliku të ngurta.
  Ideal për shtëpi, offce, komplekset e apartamenteve, kompanitë me qira të menaxhimit, shumë e makinave, dhe dyqanet e trupit

  17EF

   

  Products Description

  Related Products
  Related Products

 • Previous:
 • Next:

 • Profili i safewellcertifikatë

   

  Fabrika safewell

  konsumatorëve safewell

 • Related Products