Safewell 17EF Мини ѕид во стилот на дигитални електронски Код Метал челик кутија Безбедно на случај

Safewell 17EF Мини ѕид во стилот на дигитални електронски Код Метал челик кутија Безбедно на случај

Краток опис:

17EF СЕРИЈА Уникатен дизајн и атрактивни бои го прави 17EF популарни меѓу децата и жените, тој е идеален за дома и канцелариска употреба или со патување за чување на скапоцености и пари. Достапен во избор на црна, беж, виолетова, розова, сина и така натаму.


 • Локација: Ningbo, Кина
 • Барање детали: ФОБ, CIF
 • Плаќање: T / T, L / C
 • Време на испорака: 30 дена
 • детали за производот

  Профил на компанијата

  Тагови производ

  17EF СЕРИЈА Уникатен дизајн и атрактивни бои го прави 17EF популарни меѓу децата и жените, тој е идеален за дома и канцелариска употреба или со патување за чување на скапоцености и пари. Достапен во избор на црна, беж, виолетова, розова, сина и така натаму.

  Електронски безбедно:
  Отвори & Затвори со 3-8 цифрен код.
  3 индикатор светла (зелена, црвена и жолта), покажуваат отворена, ниско ниво на батеријата и предупредување.
  Користете го копчето за да се отвораат и затвораат со електромагнетен систем.
  Еден начин за заклучување завртки. (2 завртки withΦ13.5mm) Болт
  го промените кодот лесно со копчето за ресетирање.
  Снабдување на копчето за редефинирање за итна употреба.
  Вклучување на заштитни подот тепих.
  Работи на 4 x AA 1.5V батерии.
  Пред-дупчат дупки на дното и назад (fxings се вклучени)

  Хотелот безбедно:
  електронска брава комбинација со висока видливост екран напојува со 4 АА батерии x1.5V
  доволно широк за да се приспособат повеќето 15 "лаптоп компјутери (За 23W големина)
  Гостин programmble 3 или 6 цифрен PIN код преку автоматска функција код ресетираат кога вратата е отворена
  моторизирани заклучување завртки отвори вратата автоматски по внесување на точниот PIN код
  назад -up клуч и менаџер господар код во случај на брава надвор (се испорачува со 2 копчиња)
  100 Настан ревизија снимање целосна идентитетот на овластените корисници (записи и се отвора и затвора)
  Солидна челик 20mm моторизирани заклучување завртки за дополнителна безбедност
  удар Кредитна картичка за заклучување се отвори на безбедно со вашата кредитна картичка (за AM серија)
  Погодно за подот или ѕид fxing (вклучени завртки)

  Огноотпорни Safe:
  Двојна безбедност (потребен е дигитален код и клуч)
  LCD екран (програмабилни датум и време)
  клуч и Комбиниран пристап
  Различни големини за избор на
  заштита од пожари (До 1 час)
  се испорачува 3 хромирани копчиња
  Кражба заштита (Мртов заклучување завртки)

  Огноотпорни пиштол безбедно:
  Отпорни на оган за 60 минути до 1400 F
  Надворешен заварени шарки цврста челична лента овозможи целосна заштита freboard
  Додадено слој на freboard зад засилен челична врата и безбедно тело.
  Врата соголување проширува кога се изложени на топлина за заштита од оган и чад.
  Калифорнија Канцеларија стандарди
  3-брава со 1 "заклучување завртки
  12-мерач челик тело изградба направени од страна на роботски заварени
  отпорни ударна hardplate заштита на критични места
  Ре-шкафче механизам за поголема безбедност
  Анти-душкало јазичиња работат во тандем со друга компонента безбедност безбедно е да се спречат средство напади
  пред-дупчат за сидро комплет
  алармен систем. Ако безбедно е менуван со, алармот ќе се огласи за 20 секунди

  Пиштол дело:
  Стан заклучување испорачува со две копчиња
  Програмабилни 3-број механички заклучување
  тенок дизајниран челик случај лизга во куфер, под совозачкото седиште на автомобил или во вашиот багаж за дополнителна безбедност и мир на умот;
  Внатрешни пена заштитува содржината за време на транзитот
  Трајни цврста челична конструкција
  Калифорнија Канцеларија одобри пиштол безбедно
  16-мерач челична конструкција
  подесувате доказ, пролетта вчитани врата
  електронски брави овозможи 4 цифрен комбинација, со рачно клучот редефинирање.
  Биометриски обезбеди побрзо лесен пристап
  Аудио и LED ниско-батерија предупредување
  режим Факултативна slient

  Клучни кутија:

  Клучните карактеристики кутија кабинет кука стил што го прави клучна организација лесен и удобен.
  Во внатрешноста на кабинетот нудат различни реда нумерирани куки со шарки делител обезбедување на простор за повеќе клучни за складирање.
  Безбедно има две или четири пред-дупчат дупки и fxings вклучени.
  Безбедно ѕидовите и вратите се изработени од цврст челик 0.8mm.
  Идеални за дом, статистика, стан комплекси, кар компании за управување, автомобил многу, и продавници тело

  17EF

   

  Products Description

  Поврзани производи
  Related Products

 • Претходно:
 • Следно:

 • профил safewellсертификат

   

  safewell фабрика

  safewell клиентите

 • Поврзани производи